По буднях з 9:00 до 18:00

Благодійність

Для розвитку малюка особливе значення має гра  – діяльність, спрямована на орієнтування в предметній та соціальній дійсності. Ігрова діяльність дитини є основою формування майбутніх умінь і навичок, розумових дій. В процесі гри формується багато нових складних здібностей дитини. Головним завданням нашого магазину іграшок «Kid Planet» є не тільки сприяння розвитку та формуванню навичок малюка, а й можливість доставити радість і гарний настрій як дітлахам, так і їх батькам. Але є дітки, яким потрібна наша особлива увага, оскільки в силу різних причин вони потребують фінансової допомоги. 

 

На жаль, доленосні події останніх років, що відбулись та продовжують впливати на життя України і надалі, призвели до того, що велика кількість родин наших співвітчизників змушені були терміново змінити своє місце проживання. Десятки тисяч людей покинули свої домівки в Донецькій, Луганській областях і тимчасово перемістилися в інші регіони нашої держави. Багато регіонів України стали другою домівкою для багатьох родин.

 

Особливо стресовою і травматичною ситуацією ці події стали для дітей, які змушені були змінити місце проживання і отримали статус „діти-переселенці”, тому що діти взагалі є більш вразливими та чутливими до впливу несприятливих чинників навколишнього середовища, аніж дорослі. Ці чинники впливають на дитину в період її розвитку, тим самим порушуючи нормальні процеси формування і становлення особистості. Пережитий травматичний досвід впливає на когнітивні процеси, особливості поведінки, міжособистісні відносини, самооцінку і, в цілому, на світогляд.

 

Усвідомлючи, що кожен малюк має право на життя та повноцінне дитинство, ми, в рамках діяльності нашого інтернет-магазину «Kid Planet», започаткували постійно діючу ініціативу, яка передбачає перерахування 1% від вартості проданих магазином товарів на благодійну підтримку дітей-переселенців.

 

З метою допомоги дітям ми започаткували співпрацю з громадським центром городян «Перспектива» та міжнародною благодійною організацією (фондом) «МБФ «Надійні вітрила», діяльність яких багато років спрямована на підтримку та надання допомоги дітям, що стикнулись зі стресовою та травматичною ситуацією в результаті вимушеної зміни місця проживання. За час свого існування фонд  започаткував та виконав досить масштабні проекти, зокрема “Діти допомагають дітям”, “Хто хоче стати святим Миколаєм”, “Пошта Санти”, «Ірпінь – сонячне місто» та help.ua.