По буднях з 9:00 до 18:00

Доставка

Служби Доставки


  1. Нова пошта день в день: Відправлення в той же день при замовленні в Пн.-Сб .. до 13:00
  2. Кур'єрська доставка по Києву: Доставимо в той же день при замовленні Пн.-Сб. до 11:00. доставка з 15:00 до 20:00 вартість доставки 50 грн. Якщо вантаж габаритний 90 грн.
  3. Укр пошта день в день : Відправлення в той же день при замовленні в Пн.-Пт. до 13:00


Обмін і повернення


Відповідно до «Закону про захист прав споживача», Ви можете відмовитися від товару, придбаного в kid-planet.com.ua або обміняти його на аналогічний.

Обмін або повернення товару належної якості можуть бути проведені протягом 14 днів з дня покупки (термін визначається за датою, зазначеної в товарному чеку), при наступних умовах:

  • товар не повинен експлуатуватися протягом усього терміну з дня покупки - тобто є новим;
  • збережені товарний вигляд (відсутність подряпин, сколів, потертостей і т.д.), споживчі властивості, пломби, ярлики придбаного товару;
  • наявність товарного чека, отриманого споживачем з придбаним товаром.

За умови відсутності аналогічного товару у продажу, ви маєте право придбати інший товар з наявного асортименту з перерахунком вартості відповідно до «Закону про захист прав споживача» або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.

Важливо! Якщо клієнт зробив замовлення товару, доставку якого потрібно зробити з іншого міста, то в разі повернення товару по не об'єктивним причинам (просто не сподобався), клієнт сплачує доставку замовлення в обидві сторони згідно квитанції транспортної компанії.

Якщо повернення пов'язане з заводським браком або механічним пошкодженням, у випадку повернення клієнт доставку не оплачує.

Зверніть увагу! Предмети особистої гігієни, білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, пухові вироби, дитячі м'які і надувні іграшки, товари для новонароджених (пляшечки, соски) і подібні товари обміну і поверненню не підлягають. У разі, якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені. У разі якщо ви відмовитеся від покупки на місці (якщо товар відповідає тому, що ви замовляли), кур'єру оплачується вартість доставки. Повернення, обмін, а також рішення гарантійних випадків відбувається через склад.

Важливо! Всі товари, що продаються нами, є новими, тому деякі види товарів (коляски, ліжечка, велосипеди та інші) після розпакування можуть мати характерний запах нових матеріалів. Це нормальне явище - запах зникне після провітрювання товару.