+38 (063) 408 48 48
По буднях з 9:00 до 18:00

Робот-мотоцикл на енергії солоної води, CIC 21-753

Виробники CIC Components
Код товару: 866455
810 грн.
Є в наявності

Конструктор CIC 21-753 Робот-мотоцикл (Salt Water Fuel Cell Motorcycle) – це STEM-конструктор для самостійного складання робота-мотоцикла, двигун якого працює на енергії солоної води.ЯК КОРИСТУВАТИСЬРобот-мотоцикл складається швидко та не вимагає паяння. Для цього вам знадобиться викр...Конструктор CIC 21-753 Робот-мотоцикл (Salt Water Fuel Cell Motorcycle) – це STEM-конструктор для самостійного складання робота-мотоцикла, двигун якого працює на енергії солоної води.

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ

Робот-мотоцикл складається швидко та не вимагає паяння. Для цього вам знадобиться викрутка, а ще довгогубці та кусачки. Двигун робота працює на енергії солоної води. Щоб приготувати сольовий розчин, додайте сіль у воду в співвідношенні 5:1. Пропорція солі в розчині може коливатися від 20% до 99%, але найефективнішою є 20%.

Важлива порада: ретельно відрізайте залишки кріплення (гострі кінці) пластмасових деталей перед складанням. Зайві частинки пластику на деталях можуть призвести до неправильної роботи конструктора. Приміром, робот (окрема його частина) не зможе рухатись.

Мотоцикл вміє виконувати найрізноманітніші трюки: розганятись на прямому відрізку, повертати, їздити по кругу й навіть виконувати "змійку". Він утримує рівновагу та не падає під час руху. Словом, існує чимало способів повеселитися з таким крутим роботом!

А як щодо навчання? По-перше, робот-мотоцикл працює на екологічно безпечній енергії солоної води та знайомить з альтернативними джерелами енергії. По-друге, це захопливий спосіб дізнатись більше про машинобудівництво та робототехніку. Крім того, складання конструктора розвиває уважність, логіку та посидючість.

Кому подарувати

Абсолютно всім, кому вже виповнилося 10 років. Ви цікавитесь робототехнікою? Значить цей конструктор точно для вас!

Не має значення ні стать, ні наявність спеціальних навичок і умінь. Іграшка підійде і новачкам, і досвідченим роботобудівникам.

ПРО ВИРОБНИКА

CIC – це тайванська компанія, в асортименті якої цікаві роботи, моторизовані й дистанційно керовані моделі, а також набори на сонячній енергії. Іграшки CIC дозволяють вивчати робототехніку та принципи живлення від альтернативних джерел енергії. І, звісно ж, весело проводити час, отримуючи при цьому нові знання!

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Час безперервної роботи5-7 годин
Вихідна напруга3 В
Розміри моделі, Д × Ш × В160 × 586 × 554 мм
Розміри пакування, Д × Ш × В180 × 70 × 210 мм
Вага240 г
Віквід 10 років

КОМПЛЕКТАЦІЯ

  • Робот-мотоцикл CIC Robotics 21-753 (в розібраному вигляді) — 1 шт.
  • Інструкція користувача — 1 шт.

НЕОБХІДНІ АКСЕСУАРИ

Під час складання цього конструктора вам можуть знадобитися наступні ручні інструменти:

  • Довгогубці
  • Кусачки діагональні
  • Викрутка

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Увага: конструктор містить дрібні деталі.

Оригінальний сертифікований продукт. Зроблено в Тайвані.

Увага! Остерігайтесь неякісних підробок китайського виробництва.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.